Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

Понедельник, 20 Май 2019 19:56

Стягнення боргів

 

В інтересах юридичної особи – будівельної організації до господарського суду подана позовна заява про стягнення боргу за виконані роботи.

Боргове зобов’язання виникло в результаті невиконання контрагентом (Генпідрядником)  умов Договору підряду на роботи з опалення, водопостачання та каналізації.


Понедельник, 20 Май 2019 13:32

Стягнення боргу

 

Юристами нашої компанії, в інтересах клієнта Товариства з обмеженою відповідальністю, до господарського суду подана позовна заява про стягнення боргу за Договором на виконання науково-дослідних робіт.


Понедельник, 20 Май 2019 13:26

Договір дарування

 

Юристами компанії "Турій та Партнери" в межах справи про визнання договору дарування квартири недійсним була подана до районного суду позовна заява.


Среда, 15 Май 2019 17:57

Договір довічного утримання

 

Адвокати юридичної компанії подали до суду позовну заяву про розірвання Договору довічного утримання, скасування державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно Договору довічного утримання, скасування заборони відчуження нерухомого майна накладеного за Договором довічного утримання.


Вторник, 14 Май 2019 19:45

Ліцензійний договір

 

В рамках надання юридичного супроводу у господарському процесі адвокати Юридичної компанії "Турій та Партнери" представили інтереси клієнта у справі про стягнення боргу з роялті за Ліцензійним договором про надання невиключного права на використання програмного забезпечення.


Понедельник, 13 Май 2019 20:16

Договір контрактації сільськогосподарської продукції

 

В інтересах клієнта юридичної особи до господарського суду поданий позов про стягнення грошових коштів з фермерського господарства за Договором контрактації сільськогосподарської продукції.


Пятница, 10 Май 2019 18:38

Спори по нерухомості

 

До господарського суду спрямована позовна заява про зобов’язання Управління комунального майна та приватизації підготувати необхідні документи щодо виконання рішення сесії міської ради у частині приватизації шляхом викупу нашим клієнтом нежитлового приміщення.


Среда, 08 Май 2019 18:16

Стягнення боргу. Лізінг

Адвокати компанії представили інтереси клієнта юридичної особи у господарському процесі у справі по стягненню з контрагента боргу який виник у зв'язку з невиконанням умов Договору фінансового лізингу.


Среда, 08 Май 2019 16:49

Банківська гарантія. Банківські спори

 

Фахівці юридичної компанії  "Турій та Партнери" прийняли участь у судовому розгляді господарської справи ініційованої банківською установою по стягненню з нашого клієнта суми банківської гарантії, отриманої для забезпечення виконання Договору про закупівлю за державні кошти.


Вторник, 07 Май 2019 17:48

Заборона виїзду за кордон

В інтересах приватного клієнта юристами юридичної компанії подана до суду та задоволена  заява щодо заборони виїзду за кордон.

В січні 2019 року, наш клієнт – фізична особа, в аеропорту куди він прибув з сім'єю з метою вильоту у туристичну поїздку, отримав рішення про відмову у перетині державного кордону на виїзд з України.


Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.