Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

Пятница, 12 Июль 2019 19:48

Юристи нашої компанії стикаються з справами пов’язаними з газовим обладнанням юридичних осіб та приватних клієнтів. Як показує досвід по справам, що розглядаються судами суми штрафів настільки значні, що можуть бути причиною банкрутства наших клієнтів.

 

 

Види порушень за які постачальник газу може штрафувати

 

 

Розглянемо лише один з видів порушень, що найчастіше трапляється та до якого відноситься несанкціоноване втручання в роботу лічильника газу.


Среда, 10 Июль 2019 18:31

Газові лічильники направляються на експертизу у наступних випадках:

 

- за бажанням споживача газу у разі сумніву у правильності роботи

- у разі виявлення споживачем газу порушення конструкції лічильника


Вторник, 09 Июль 2019 14:34

Сімейне право. Несплата аліментів. Утримання дітей

 

Що робити якщо не вдається стягнути аліменти через виконавчу службу, та не має можливості самостійно утримувати дитину? В тому разі, якщо є рішення суду про стягнення аліментів, а виконавча служба з якихось причин не може його виконати, на допомогу прийде знання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 року № 189 "Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання яких не відоме".


Пятница, 05 Июль 2019 18:54

Обмеження прав боржників по аліментам

 

 

У 2017 році законодавці посилили важелі впливу на батьків, які роками не сплачували грошове утримання (аліменти) на своїх дітей які були стягнуті за рішенням суду.

 

В результаті боржники по аліментним платежам масово почали сплачувати борги. В засобах масової інформації опубліковувалась інформація про сплату навіть мільйонних боргів не платникам аліментів на користь дітей.


Четверг, 04 Июль 2019 13:49

Усиновлення дитини

 

 

Адквокатами юридичної компанії "Турій та Партнери" до суду подана заява про усиновлення дитини.

 

Приватний клієнт компанії знаходиться в зареєстрованому шлюбі з заінтересованою особою. У заінтересованої особи, є малолітня дитина від першого шлюбу.


Среда, 03 Июль 2019 19:05

Проживання чоловіка та жінки однією сім'єю

 

 

В юридичну компанію звернулася приватна клієнтка з приводу необхідності визнання за допомогою судового рішення факту проживання однією сім'єю її та цивільного чоловіка, що раптово помер.

 

Необхідність такого звернення до суду виникла в  зв'язку з вирішенням питання спільно нажитого у цивільному шлюбі майна між нею та цивільним чоловіком.


Вторник, 02 Июль 2019 18:59

Безвісно відсутня фізична особа

 

В інтересах приватного клієнта до суду подана заява про визнання фізичної особи безвісно відсутньою в порядку окремого провадження.


Понедельник, 01 Июль 2019 19:33

Права та обов’язки подружжя по утриманню (аліментам)

 

Сімейним кодексом України передбачено право на утримання чоловіка або жінки після розлучення в разі настання таких умов:

- в разі непрацездатності одного з колишнього подружжя одержаного в період шлюбу, або протягом одного року з дня розлучення при умові потреби матеріальної допомоги при наявності такої можливості у колишнього з подружжя


Четверг, 27 Июнь 2019 20:01

Права податківців при виникненні податкового боргу

 

 

Податковий кодекс України містить в собі поняття податковий борг, про що зазначено в статті 14.1.175.

 

До податкового боргу входить сума узгодженого грошового зобов’язання ( з урахуванням штрафів, пені нарахованої на суму такого зобов'язання), але не сплаченого платником податків в обумовлений строк.


Вторник, 25 Июнь 2019 17:46

Земельні спори. Мовчазна згода

 

 

В інтересах клієнта до сільської ради було подано клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на праві оренди терміном на 10 років.


Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.