Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

До господарського суду поданий позов про стягнення грошових коштів за договором контрактації сільськогосподарської продукції

Понедельник, 13 Май 2019 20:16

Договір контрактації сільськогосподарської продукції

 

В інтересах клієнта юридичної особи до господарського суду поданий позов про стягнення грошових коштів з фермерського господарства за Договором контрактації сільськогосподарської продукції.

 

Між нашим клієнтом та фермерським господарством був укладений Договір контрактації сільськогосподарської продукції.

У відповідності до умов вищезазначеного Договору наш клієнт зобов’язується передати фермерському господарству посівний матеріал, а фермерське господарство в свою чергу повинно розрахуватися за посівний матеріал, та поставити вирощений врожай.

Виконуючи умови Договору контрактації, наш клієнт передав фермерському господарству матеріал обумовлений Договором в повному обсязі.

У відповідності до умов Договору, фермерське господарство повинно було розрахуватись з клієнтом, інтереси якого представляю наша юридична компанія, але не розрахувалось, чим порушило умови Договору контрактації сільськогосподарської продукції.

Вивчивши матеріали справи, та узгодивши правову позицію з клієнтом юристи компанії підготували позовну заяву до Господарського суду.

При складенні позовних вимог, юристи компанії керувалися нормами чинного законодавства України, та були застосовані відповідні норми Господарського та Цивільного  Кодексів України.

 

 

У відповідності до ст. 272 ГК України, За договором контрактації виробник сільськогосподарської продукції (далі - виробник) зобов'язується передати заготівельному (закупівельному) або переробному підприємству чи організації (далі - контрактанту) вироблену ним продукцію у строки, кількості, асортименті, що передбачені договором, а контрактант зобов'язується сприяти виробникові у виробництві зазначеної продукції, прийняти і оплатити її.

У відповідності до ст. 714 ЦК України, За договором контрактації сільськогосподарської продукції виробник сільськогосподарської продукції зобов'язується виробити визначену договором сільськогосподарську продукцію і передати її у власність заготівельникові (контрактанту) або визначеному ним одержувачеві, а заготівельник зобов'язується прийняти цю продукцію та оплатити її за встановленими цінами відповідно до умов договору.

До договору контрактації застосовуються загальні положення про купівлю-продаж та положення про договір поставки, якщо інше не встановлено договором або законом.

У відповідності до ст. 714 ЦК України, Боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.

 

 

З врахуванням умов Договору та діючого законодавства України, крім стягнення основної суми боргу, в позовній заяві містяться вимоги про стягнення 3 відсотків річних, покладення судового збору на фермерське господарство, та 8 відсотків річних, що передбачені Договором.

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.