Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

Надання адвокатської допомоги при проведенні слідчих дій у нашого клієнта

Четверг, 28 Февраль 2019 17:12

Адвокатський захист

Адвокатом нашої юридичної компанії була надана адвокатська допомога клієнту фінансовій компанії безпосередньо за місцем провадження діяльності.

 

Так Постановою слідчого ВП ГУНП в Чернігівській області про проведення процесуальних дій на іншій території було зазначено, що є необхідність отримати тимчасовий доступ до інформації щодо отримання кредитів невідомими особами без відома потерпілих, а саме встановлення дати та часу оформлення кредитних договорів, інформацію про банківські рахунки, власників та користувачів банківського рахунку.

Дана Постанова про проведення процесуальних дій на іншій території була винесена на підставі Ухвали слідчого судді одного з районних судів Чернігівської області про отримання тимчасового доступу до інформації щодо фактів шахрайства з кредитними ресурсами.

Адвокати компанії ознайомившись з матеріалами документів працівників поліції аргументовано відмовили в проведенні слідчих дій

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.