Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

Подано позов до адміністративного суду до Управління Держпраці про визнання протиправним та скасування припису та постанови про накладення штрафу

Пятница, 14 Июнь 2019 17:45

Держпраця. Оскарження постанов та приписів Держпраці

 

 

 

В інтересах клієнта ФО-П, до адміністративного суду поданий позов про визнання протиправним та скасування припису про усунення виявлених порушень Управління Держпраці та постанови про накладення штрафу.

 

Вище зазначені постанови та приписи були складені на підставі перевірки, що проведена на підставі наказу Управління Держпраці та направлення на проведення заходу державного контролю. За результатами проведеного невиїзного інспектування нашого клієнта ФО-П, що використовує найману працю, складений Акт перевірки.

 

Вище зазначена перевірка проведена у зв’язку з зверненням громадянки що раніше працювала у нашого клієнта до Управління Держпраці щодо можливого порушення законодавства про працю.

 

Інспектором праці встановлено, та в Акті відображено порушення вимог законодавства, щодо допуску працівника без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника, та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу.

 

Вивчивши даний Акт, юристи компанії "Турій та Партнери" за згодою з клієнтом, до Управління Держпраці скаргу. За результатами розгляду скарги, Управлінням Держпраці була надана відповідь, в якій зазначено про законність дій державного інспектора.

 

Також Управлінням Держпраці винесено Постанову про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами, та припис про усунення виявлених порушень.

 

Не погоджуючись в вищезазначеними постановою про накладення штрафу та приписом, ФО-Пом було прийнято рішення про подання заяви до адміністративного суду з вимогою про визнання протиправним та скасування припису та постанови про накладення штрафу.

 

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.