Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

Укладена мирова угода в справі про стягнення боргу

Четверг, 14 Март 2019 16:48

Стягнення боргу

Юридична компанія Турій та Партнери супроводжувала судову справу нашого клієнта, що спеціалізується в будівельній галузі, за позовом до девелоперської компанії про стягнення заборгованості за виконані підрядні роботи на суму понад 16 000 000 грн.

Компанія нашого клієнта виконала будівельні роботи у відповідності до Договору підряду.

 

Дані роботи, їх обсяг та якість були підтверджені відповідними Довідками про вартість виконаних робіт (форма КБ-№), та актами приймання виконаних робіт підписаними сторонами.

На виконання умов Договору підряду, девелоперська компанія повинна була сплатити грошову суму у розмірі понад 16 000 000 грн. В зв’язку з невиконанням умов Договору після проведення перемовин, та претензійної роботи нашим клієнтом було прийнято рішення про судове врегулювання конфліктної ситуації.

В результаті наполегливої праці наших юристів в процесі судового розгляду було досягнуто спільну мову з відповідачем девелоперською компанією, що вилилося в укладення мирової угоди, що була ухвалена господарським судом м. Києва.

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.