Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

В інтересах факторингової компанії, боржнику направлена вимога про усунення порушення

Понедельник, 25 Февраль 2019 17:59

Юридичне обслуговування бізнесу

      Адвокатами нашої компанії в інтересах факторингової компанії, яка є нашим давнішнім клієнтом складена, та направлена боржнику, поштою Вимога про усунення порушення. Зобов'язання боржника перед факторинговою компанією за Генеральним кредитним договором забезпечуються іпотечним договором.

     Іпотечні договори передбачають, в рахунок виконання боржником основного зобов’язання за Генеральним кредитним договором передачу іпотеко держателю-кредитору права власності на предмет іпотеки у порядку ст. 37 Закону України "Про іпотеку", а також право іпотеко держателя – кредитора від свого імені продати предмет іпотеки будь-якій особі на підставі договору купівлі-продажу у порядку ст 38 Закону України "Про іпотеку".

 

      Адвокатами юридичної компанії Турій та Партнери у Вимозі про усунення порушення був викладений стислий зміст порушених Боржником зобов’язань: Боржник має прострочену заборгованість перед кредитором в сумі більше ніж 4 500 000 доларів США.

    Вказана заборгованість складається з: Простроченої заборгованості за основною сумою кредиту, простроченою заборгованістю за нарахованими процентами, штрафними санкціями (штрафи, пеня) у відповідності до умов Генерального договору. Вимогою надано строк Боржнику на усунення вищевказаних порушень, шляхом сплати 4 500 000 доларів США.

    У разі невиконання Боржником Вимоги, кредитор зверне стягнення шляхом позасудового врегулювання на підставі іпотечних договорів на предмет іпотеки за іпотечним договором.

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.