Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

В інтересах факторингової компанії, боржнику направлено повідомлення про відступлення права вимоги

Понедельник, 25 Февраль 2019 18:14

Кредитний спір

     Адвокатами нашої компанії, під керівництвом Максима Щегельського, що спеціалізується в галузі фінансового та банківського права, було складено на направлено поштою Повідомлення про відступлення права вимоги.

     У відповідності до умов Договору про відступлення права вимоги, первісний кредитор передав, а новий кредитор прийняв право вимоги до боржника за кредитним договором, а також іпотечними договором.

 

     Новий кредитор став кредитором за кредитним договором, та одержав право вимагати виконання зобов’язань за кредитним договором.

     Права кредитора за кредитним договором перейшли до нового кредитора у повному обсязі та на умовах, які існували на момент відступлення прав вимоги.

     При цьому, новий кредитор набув статусу кредитора також за всіма зобов’язаннями, що забезпечують виконання боржником його зобов’язань за кредитним договором.

    Станом на дату укладення Договору про відступлення права вимоги загальний розмір заборгованості боржника за кредитним договором становить більше ніж 120 000 000 грн., та складається з простроченої заборгованості за основною сумою кредиту, простроченою заборгованістю за нарахованими процентами, штрафними санкціями (штрафи, пеня) у відповідності до умов кредитного договору.

    Таким чином, боржник зобов’язаний сплатити новому кредитору суму боргу за кредитним договором в повному обсязі.

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.