Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

В інтересах власника торгівельного центру укладений договір про відступлення права вимоги

Вторник, 12 Март 2019 16:43

Відступлення права вимоги. Банківські спори

Юристи компанії діючи в інтересах власника торгівельно-офісного центру надали юридичний супровід по відступленню права вимоги. Наш клієнт, що має бізнес в сфері нерухомості уклав з банком Кредитний договір.

Не маючи на меті сплачувати економічно не обґрунтовані відсотки та тіло кредиту, юристи компанії задіяли схему викупу через третіх осіб банківського боргу за 20 відсотків від суми зобов’язання.

 

Викуп боргу здійснювала факторингова компанія, яка діяла в межах стратегії виводу з під банківського контролю цінного активу. Остаточний контроль над своїм борговим зобов’язанням, клієнт отримав після укладення Договору відступлення прав вимоги який був укладений між факторинговою компанією та компанією, що перебуває у його власності.

За цим Договором Первісний кредитор (факторингова компанія) відступив Новому кредитору (компанія клієнта) право вимоги до боржника, що належать первісному кредитору на підставі Кредитного договору.

Новий кредитор в свою чергу прийме Право вимоги та сплатить Первісному кредитору кошти передбачені Договором про відступлення права вимоги. Розробку схеми, юридичний супровід і контроль завершення здійснював Максим Щєгельський, що спеціалізується в банківському та фінансовому праві.

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.