Телефон: +38 (068) 707-74-73            Email: info@turii.com.ua

Виграна справа за позовом до банківської установи подана до Господарського суду м. Києва про розірвання Договору на розрахункове-касове обслуговування та стягнення грошових коштів.

Вторник, 26 Февраль 2019 19:17

     Спір з банком

     В інтересах клієнта Фізичної особи-підприємця фахівцями юридичної компанії Турій та Партнери була складена позовна заява до Господарського суду м. Києва про розірвання Договору на розрахункове-касове обслуговування та стягнення грошових коштів.

    Підприємець, що відкрив поточний рахунок в одній з банківських установ Києва забажав розірвати Договір на розрахункове-касове обслуговування з особистих міркувань.

 

    На банківському поточному рахунку фізичної особи – підприємця знаходилася грошова сума у розмірі близько 220 000 гривень.

    Наш клієнт, для закриття поточного рахунку та видачі своїх коштів подав у банківську установу відповідну заяву. Заява була зареєстрована належним чином.

    З невідомих причин фінансова установа проігнорувала заяву про закриття поточного рахунку та видачі коштів.

    Підприємцем було прийнято рішення звернутися до нашої юридичної компанії, що має судову практику в галузі банківських та фінансових спорів.

    Господарський суд м Києва, вивчивши доводи сторін по справі прийняли рішення на користь нашого клієнта та зобов’язав банківську установу розірвати Договір про розрахункове-касове обслуговування, та стягнення грошових коштів, що перебувають на поточному рахунку.

Турий и Партнеры

Юридические услуги, Адвокат Киев, Уголовный адвокат, Регистрация предприятий

Юридическая компания, работает на рынке правовых услуг Киева с 2010 года. Полный спектр юридических услуг, адвокатские услуги, кредитные споры с банками, уголовный адвокат. Работаем с юридическими и физическими лицами.

Контакты

Юридическая компания "Турий и Партнеры" - полный перечень юридических услуг.

  01032, г. Киев, ул. Антоновича 51
  +38 (068) 707-74-73
  info@turii.com.ua

 


Поделиться:

Задать вопрос

Задать онлайн вопрос адвокату, юристу. Задайте вопрос и мы Вам перезвоним.