Про нас

Турій та
Партнери

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ

Ви не помилитеся, просто довіртеся нам, ми завжди готові надати вам краще рішення вашої проблеми.

Наші фахівці ретельно вивчають запит клієнта, оцінюють шанси на успішний результат справи, прораховують можливі шляхи досягнення поставленої мети. Спільно ми приходимо до оптимальної схемою роботи, зручною для клієнта і ефективної для досягнення бажаного результату. Наші юристи завжди намагаються запропонувати клієнтові найменш витратний за часом, зусиллям, фінансів шлях щодо законодавчого поля нашої країни.

 «Юридична компанія «Турій та партнери» працює на ринку правових послуг з 2010 року. За цей час компанія пройшла шлях становлення та знайомства з ринком, ми отримали безцінний практичний досвід роботи в рамках українського правового поля, шляхом проб і помилок, перемог і поразок ми вийшли на новий рівень і сьогодні пропонуємо своїм клієнтам стабільно високу якість послуг, підтверджене багаторічним досвідом і численними відгуками вдячних клієнтів.

 У роботі з кожним клієнтом ми використовуємо індивідуальний підхід. Наші фахівці ретельно вивчають запит клієнта, оцінюють шанси на успішний результат справи, прораховують можливі шляхи досягнення поставленої мети. Спільно ми приходимо до оптимальної схемою роботи, зручною для клієнта і ефективної для досягнення бажаного результату. Наші юристи завжди намагаються запропонувати клієнтові найменш витратний за часом, зусиллям, фінансів шлях щодо законодавчого поля нашої країни.

Кваліфіковані Адвокати

Тільки кращі адвокати будуть займатися вашою справою.

Великий список виграних справ

Більш ніж 85% справ наших клієнтів виграні.

10 років досвіду

Наші Адвокати мають великий досвід у судовій практиці.

 Ні для кого не секрет, що в різних життєвих ситуаціях люди часто стикаються з необхідністю якісного юридичного оформлення і супроводу. Грамотне складання документів допомагає уникнути безлічі потенційних проблем, як в бізнесі, так і побутових питаннях. Правильна комунікація з державними та фіскальними органами, відстоювання своїх прав і можливостей, передбачених законодавством, допомагає протистояти незаконним діям і обмеження законних прав. Ми завжди стоїмо на боці наших клієнтів, і за допомогою закону допомагаємо їм вирішити спірні ситуації і захистити свої права.

 В нашій команді працюють досвідчені фахівці з усіх питань цивільного та адміністративного права. Ми працюємо з широким колом клієнтів з питань запобігання та компенсації неправомірних дій, складання документації, вирішення сімейних і майнових суперечок, стягнення боргових зобов’язань, відстоювання законних прав в спілкуванні з державними органами і структурами. Ми завжди супроводжуємо своїх клієнтів в складних правових ситуаціях і разом приходимо до мети.

Наша команда

Адвокат Андрей Турий

Турій Андрій

Адвокат, руководящий партнер

Адвокат Щегельський Максим

Щегельський Максим

Експерт з банківського, фінансового права, адвокат з 20-річним досвідом

Адвокат Скрипка Ирина

Скрипка Ірина

Партнер, керуючий кримінальної практики

Татьяна Твердюк

Тетяна Твердюк

Бухгалтерське обслуговування організацій.

Наші клієнти